خدمات دوربین مداربسته

تعمیر و نصب انواع دوربین مداربسته با قیمت مناسب

دوربین های مدار بسته به یکی از مهم ترین وسایل امنیتی در جهان تبدیل شده اند و شما می توانید استفاده از این دوبین ها را در هر مکانی مشاهده کنید. با توجه به بودجه ای که دارید می توانید یک دوربین مدار بسته مناسب برای خود انتخاب کنید. بعد از خرید دوربین مدار بسته باید به نکات زیادی توجه کنید. اگر می خواهید دوربین مدار بسته شما عمر طولانی داشته باشد باید از آن به درستی نگهداری کنید. در این مطلب برای شما نکاتی مفید در مورد نگهداری دوربین مدار بسته ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

۶ نکته مهم و ضروری در مورد نگهداری دوربین های مدار بسته

۱) تمیز کردن لنز دوربین های مدار بسته

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در مورد دوربین مدار بسته به آن توجه زیادی داشته باشید لنز دوربین می باشد. بهتر است این نکات را در مورد لنز دوربین های مدار بسته رعایت کنید :

 • لنز دوربین مدار بسته خود را بررسی کنید و آن را تنظیم کنید.
 • گرد و غبار های روی لنز دوربین مدار بسته را پاک کنید.
 • بهتر است لنز های دوربین مدار بسته را با یک پارچه تمیز پاک کنید.
 • سنسور هایی را که بر روی دوربین مدار بسته قرار دارند را بررسی کنید.
 • زوم دوربین را بررسی کنید.
 • هر گونه شاخه یا برگی که ممکن است جلوی دید لنز دوربین را بگیرد، از لنز دوربین دور کنید.

۲) بررسی کابل های دوربین مدار بسته

یکی از نکاتی که در نگهداری دوربین های هوشمند باید به آن توجه داشته باشید بررسی کابل های دوربین مدار بسته می باشد. اگر می خواهید دوربین مدار بسته شما عمر طولانی تری داشته باشد بهتر است این نکات را رعایت کنید :

 • بررسی کنید که کابل دوربین مدار بسته به درستی نصب شده است؟
 • کابل های دوربین مدار بسته را از وسایل الکترونیکی دور نگه دارید.
 • بررسی کنید که کابل های دوربین مدار بسته دور از آب و هوای مرطوب باشند.
۶ نکته مهم و ضروری در مورد نگهداری دوربین های مدار بسته و هوشمند 

۳) محیط و مکان دوربین مدار بسته

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در مورد دوربین های مدار بسته به آن توجه داشته باشید مکان نصب دوربین مدار بسته می باشد. اگر می خواهید دوربین شما عمر طولانی داشته باشد باید دوربین را در بهترین مکان نصب کنید. اگر می خواهید دوربین خود را در محیط بیرون از خانه قرار دهید بهتر است دوربین های مدار بسته ای تهیه کنید که ضد آب هستند.

۴) مانیتور و تجهیزات دوربین مدار بسته

نگهداری از دوربین های هوشمند کار بسیار آسانی می باشد، شما باید در فواصل زمانی مشخص دوربین های خود را بررسی کنید. مورد دیگری که در نگهداری دوربین هوشمند باید به آن توجه کرد تجهیزات و مانیتور دوربین مدار بسته می باشد. بهتر است موارد زیر را به درستی رعایت کنید :

 • روشنایی دوربین مدار بسته خود را در فواصل زمانی مشخص کنترل کنید.
 • مانیتور دوربین مدار بسته خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید تصاویر واضحی در اختیار شما قرار می دهد.
 • بهتر است در زمان های مشخص میکروفون دوربین را تمیز کنید تا صدا به درستی منتقل شود.
 • زمان و تاریخ دوربین مدار بسته خود را کنترل کنید.
قرارداد سرویس، نگهداری، خدمات و پشتیبانی دوربینهای مداربسته-کرج یار
۶ نکته مهم و ضروری در مورد نگهداری دوربین های مدار بسته و هوشمند

۵) زنگ زدگی بدنه دوربین مدار بسته

یکی از مواردی که حتما باید آن را بررسی کنید بدنه دوربین مدار بسته می باشد. شما باید در زمان های مشخص بدنه دوربین را بررسی کنید. ممکن است بدنه دوربین مدار بسته دچار زنگ زدگی شده باشد. اگر زود متوجه این موضوع شوید می توانید از خراب شدن سایر وسایل ایمنی که در کنار دوربین هستند جلوگیری کنید.

۶) زمان های مشخص و منظم

بهتر است دوربین های مدار بسته خود را هفته ای یک بار بررسی کنید و از سلامت آن ها مطمئن شوید. اگر می خواهید دوربین شما عمر مفید بیشتری داشته باشد بهتر است به درستی از آن نگهداری کنید.

چرا نگهداری و مراقبت از دوربین مدار بسته ضروری می باشد ؟

بیشتر محیط های کسب و کار در معرض خطر هستند و شما برای تامین امنیت این محیط ها باید از دوربین های مدار بسته و هوشمند استفاده کنید. اگر می خواهید در هر زمان و مکان دوربین های شما به طور مرتب کار کنند باید از آن ها نگهداری و مراقبت کنید. بهتر است عملکرد دوربین مدار بسته خود را بررسی کنید و در صورت دیدن موردی بلافاصله اقدامات لازم را انجام دهید. اگر دوربین مدار بسته شما مشکل فنی داشته باشد بهتر است باما تماس بگیرید.

Looking to Install Security Cameras?
۶ نکته مهم و ضروری در مورد نگهداری دوربین های مدار بسته و هوشمند

سخن آخر

 • یکی از مهم‌ ترین نکاتی که در حتما هنگام خرید دوربین ‌های مدار بسته باید به آن توجه کنید نوع دوربین های مدار بسته انتخابی شما می باشد. شما در ابتدا باید بدانید در دوربین ‌های مدار بسته به چه امکانات و ویژگی‌ های نیاز دارید. پس از اطلاع از نیازهای خود می ‌توانید به راحتی بهترین دوربین ‌های مدار بسته را برای خود انتخاب و تهیه کنید .برای داشتن اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید دوربین مدار بسته می توانید با 09302410024 تماس بگیرید.